הי,

שמי יוני, וזהו סיפורו של גבר על נערות ליווי ועל דירות דיסקרטיות בחולון. דירות דיסקרטיות בחולון מציעות מנעד נרחב של שירותים, כמו למשל – היוקרתיות של חולון היא הבית של כמה דירות דיסקרטיות בחולון עם תכונות. קונסיירז אבטחה מסביב לשעון, ברים ומסעדות באתר, מרכזי כושר או בריכת שחייה. והנה סיפורי –

רק בקיץ השני שחיינו כאן הבחנתי בה. הייתי כל כך מאוהב באנג'לה, הבלונדינית היפהפייה, האם החד הורית השכנה, שאפילו לא שמתי לב לטאוני. אבל כשאנג'לה עזבה, ממתק העיניים היחיד שנותר לי לראות מבעד לחלון הפטיו שלי היה המסגרת הקטנה והחמה של טאוני עצמה. אני אומר מסגרת קטנה וחמה כי זה מתאר אותה בצורה מושלמת. בערך 5'2", היה לה שיער בלונדיני מלוכלך שירד עד השכמות שלה. גופה היה פרופורציונלי מושלם כדי להדגיש את הקימורים שלה. שדיים מדהימים ויפים, שאותם נהנתה להדגיש בכך שלא לבשת חזייה. ישבן חלק ועגול היא אהבה להשוויץ בכך שהיא תמיד לובשת ג'ינס צמודים בגזרה נמוכה. הדרך שבה היא הלכה בנעלי העקב או המגפיים שלה צרחה סקסית, והיה ברור מהביטחון והשמלה המפתה שלה שהיא מועצמת מינית.

התחלתי לשים לב מתי אנשים במכוניות ספורט באים לקחת אותה, ואז לחזור כמה שעות אחר כך. או, כאשר גברים מבוגרים היו עוצרים לביקור במשך כשעה בכל פעם, עוזבים את דירתה בעודם מכופתרים ומתכוננים בחולצותיהם ומהודקים את שעוני היד שלהם במקומם. ראיתי איך היא מתלבשת, ואיך נראה שהיא תמיד חוזרת הביתה מהטיולים שלה עם מתנות. ואז, במקרה, מצאתי את האתר שלה. אם אתה לחוץ ועומס יתר, תן לי להיות בן לוויה שלך לשעתיים או אולי לארוחת ערב ואחר כך. אני הרפתקני וחסר עכבות במיניות שלי. אני מציע שירות לא ממהר כולל עיסוי חושני ומרגיע. אני שואב הנאה מלרצות אותך! היכנסו לעולם שלי ותחוו בעצמכם גן עדן… חוויה בלתי נשכחת, אני מבטיח לכם. זה רק קצת ממה שהיא כתבה על עצמה. מיותר לציין שרק הדרך שבה היא כתבה על ה"שירותים" שלה והתמונות הצנועות והלא עירומות שפרסמה שלה בהלבשה תחתונה מתאימה הספיקו כדי להעלות את הפנטזיות והסשנים המטומטמים שלי מעל הקצה. לא עבר זמן רב עד שהייתי משגיח עליה לחזור הביתה מביקוריה, או לצפות בבקרים כשהיא הולכת לטיולים לחנות. הרגשתי מלוכלך ומציצני, אבל לא יכולתי להתאפק מהרעב והפעמים שצמחו לי במכנסיים בכל פעם שצצתי בה.

עם כל הגעגוע הזה והסתגלות המכנסיים, זה היה בעצם במקרה מוחלט שהבשר האמיתי של הסיפור הזה מתחיל. בדיוק יצאתי מהמקלחת אחרי שחזרתי הביתה מחדר הכושר, ומעדתי בחוץ עם שיער רטוב ובפיג'מה כדי לקבל את הדואר כשנתקלתי בה.

"אוי! סליחה. אני מצטער."

היא חייכה אליי, עיניה החומות היפות מפתות ועצבניות. "היי."

היא הייתה לבושה בצניעות. רק חולצת טי לבנה צמודה שהראתה את שדיה היפים, ואיזה ג'ינס כחול שטוף אבן שחיבק את ירכיה ואת ישבנה בכל הדרכים הנכונות. היא הייתה בדרך חזרה מתיבת הדואר שלה, והיא ציחקקה מעט כשהיא הביטה בי. קשתה גבה ואמרה, "רק לקום?"

"לא," צחקתי. "למעשה, הרגע סיימתי להתקלח. הייתי ער כבר זמן מה."

היא שוב צחקקה. "לא דיברתי על זה. דיברתי על…" היא סימנה לכיוון המפשעה שלי בעיניה.

הבטתי למטה בבלבול, וראיתי במהירות את הבליטה של המכנסיים שלי מבצבצת אליה, מוסווית בצורה גרועה על ידי הדוגמה המשובצת של מכנסי הפיג'מה שלי. "אה," בלעתי.

"זה מגניב. נחמד לדעת שאתה מתעניין." היא חייכה אליי שוב, והרגשתי את הזין שלי בולט ודופק עוד יותר.

"הא חה. יותר מתעניין. אבל נראה שאתה מעסיק את עצמך די עסוק."

"כן? איך זה?" היא לא נראתה מתגוננת, אלא רק משועשעת וסקרנית.

הרגשתי את השיער הרטוב שלי נוטף לתוך עיני, והברשתי אותו מהדרך. "אני לא יודע. אתה פשוט תמיד נראה שיש לך גברים, או שאתה הולך איפשהו לדייט."

"הו, זה." היא הנהנה, לועסת את שפתה. "טוב, זה רק עסקים. אני לא רואה אף אחד."

"טוב, עם סוג העסק שבו אתה עוסק, הייתי מנחש שלא תצטרך לראות אף אחד. אני בטוח שחבר'ה עומדים בתור לשלם לך רק עבור שעה מזמנך."

"אתה צודק. יש כאלה שכן. אבל אני מאוד סלקטיבי לגבי קהל הלקוחות שלי." הנה שוב היא הביטה בי למעלה ולמטה, עיניה מתעכבות על הבליטה המתבקשת כעת במכנסיים שלי. "אתה מעוניין?"

"מה? בטח! אבל אני מתכוון, אני לא יכול להרשות לעצמי את זה. כלומר, מה אתה מקבל, כמו 1000 דולר לשעה?"

עיניה התרחבו, וכך גם החיוך שלה. "טוב, אם זה מה שאתה מוכן לשלם."

"מה? אני מתכוון, לא. אני מתכוון. מה? כמה אתה לוקח?"

"אל תדאג בקשר לזה. אנחנו צריכים לקבוע זמן. מכיוון שאתה שכן שלי," היא הביטה אל חלון הפטיו של הדירה שלי, "אני אתן לך מיוחד. מה דעתך שנקבע זמן מחר בסביבות 11 :00 בבוקר? 200 דולר נשמעים בסדר?"

"מה? בטח. כן."

היא חייכה, התקרבה אליי, מספיק כדי שאוכל להריח את הבושם שלבשה, ולהרגיש את קצה שדיה נוגע בחזה שלי. "נתראה אז, שכן." עם זה היא חייכה, מצחצחת קלות את ידה לאורך המפשעה שלי כשהיא הסתובבה, וחזרה פנימה…