נמסטה,

הרבה אנשים שואלים את עצמם – האם ויאגרה סופר פארם בטוחה ליטול? אז כן, ויאגרה סופר פארם בטוחה לרוב האנשים לקחת. אבל הקפידו לדבר עם הרופא שלכם לפני שתתחילו בתרופה זו. אם יש לכם מצבים רפואיים מסוימים, כגון מחלת לב, ייתכן כי ויאגרה סופר פארם לא תהיה אופציה בטוחה עבורכם. זה יכול להיות המקרה גם אם אתם נוטלים תרופות מסוימות אחרות. לפני נטילת ויאגרה, ספרו לרופא שלכם על כל מצב אחר שיש לכם או תרופות שאתם נוטלים. הם יכולים להמליץ אם ויאגרה בטוחה עבורכם.

נשאלת השאלה החשובה – האם ויאגרה סופר פארם מקיימת אינטראקציה עם סטרואידים, מדללי דם או תרופות נוגדות דיכאון? ברוב המקרים, זה כנראה בטוח לקחת ויאגרה עם סטרואידים, מדללי דם או תרופות נוגדות דיכאון. למעשה, לפעמים תרופות אלו עלולות לגרום לתסמינים של תפקוד לקוי של זיקפה (ED), אשר ויאגרה משמשת לטיפול. אז במקרה כזה, נטילת ויאגרה עשויה לעזור להקל על תסמיני ED שלכם. לפני שתתחילו ויאגרה או כל תרופה אחרת, ספרו לרופא שלכם על כל תרופה אחרת שאתם נוטלים. הרופא שלכם יכול להגיד לכם אם יש אינטראקציות כלשהן שעלולות לקרות.

כיצד עלי לאחסן ויאגרה? האם זה יפוג? ומה אורך חיי המדף שלו?

עליך לאחסן ויאגרה בטמפרטורה של 77°F (25°C). במידת הצורך, אתה יכול לאחסן את התרופה הזו בין 59°F ל-86°F (15°C ו-30°C) לפרק זמן קצר. הרוקח שלך יוסיף תאריך תפוגה לתווית של בקבוק הוויאגרה שלך כאשר היא תינתן בבית המרקחת שלך. במקרים רבים, תרופות מותר להשתמש במשך שנה אחת לאחר הוצאתן מבית מרקחת. הקפידו לקחת את התרופה לפני תאריך התפוגה שלה ולזרוק אותה לאחר שפג תוקפו.

האם אני יכול לקחת ויאגרה ואדרל ביחד?

אין אינטראקציות ידועות בין ויאגרה לבין Adderall XR. אבל זה לא אומר שאין אינטראקציה. ויאגרה פועלת על ידי הרחבת כלי הדם שלך, מה שמפחית את לחץ הדם שלך. Adderall, לעומת זאת, הוא ממריץ ועלול להגביר את לחץ הדם שלך. לשתי התרופות עשויות להיות השפעות על הלב שלך. אז למרות שלא דווח על אינטראקציה, יתכן שנטילת שתי התרופות הללו עשויה להשפיע על הלב שלך. הקפד לדבר עם הרופא שלך על כל התרופות שאתה נוטל לפני שתתחיל בויאגרה. הם יוכלו לעזור לך לקבוע אם יש אינטראקציות שאתה צריך לדעת עליהן ….