ייתכן שיש לכם שאלות לגבי ויאגרה ללא מרשם ותוכנית הטיפול שלכם. חשוב לדון בכל החששות שלכם עם הרופא שלכם. הנה כמה טיפים שעשויים לעזור להנחות את הדיון שלכם –

לפני הפגישה, רשמו שאלות כגון:

איך ויאגרה תשפיע על הגוף, מצב הרוח או אורח החיים שלי?

הבא מישהו אתך לפגישה שלך אם פעולה זו תעזור לך להרגיש יותר בנוח.

אם אינך מבין משהו הקשור למצבך או לטיפול, בקש מהרופא שלך להסביר לך זאת.

זכור, הרופא שלך ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות זמינים לעזור לך. והם רוצים שתקבל את הטיפול הטוב ביותר שאפשר. אז אל תפחד לשאול שאלות או להציע משוב על הטיפול שלך.

מה עלי לדעת על ויאגרה לעומת סיאליס וחלופות אחרות?

בנוסף לויאגרה, ניתן להשתמש בתרופות רבות אחרות לטיפול בבעיות זיקפה (ED).

שוחח עם הרופא שלך על אפשרות הטיפול הטובה ביותר עבורך. המשך לקרוא כדי ללמוד על ויאגרה לעומת סיאליס ותרופות אלטרנטיביות אחרות.

ויאגרה נגד סיאליס

הן ויאגרה והן סיאליס משמשות לטיפול ב-ED. בנוסף, סיאליס משמשת גם לטיפול במצב ערמונית הנקרא היפרפלזיה שפירה של הערמונית (BPH). (עם BPH, הערמונית שלך מוגדלת.) הוא משמש גם לטיפול ב-ED שקורה יחד עם BPH. סיאליס וויאגרה שייכות שתיהן לאותה קבוצת תרופות, והן פועלות בדרכים דומות מאוד. למרות שתרופות אלו דומות, יש להן כמה הבדלים. זה כולל את המינון המומלץ שלהם ותופעות לוואי אפשריות.

ויאגרה לעומת סילדנפיל

ויאגרה היא תרופה בשם מותג המכילה את התרופה הפעילה סילדנפיל. תרופה פעילה זו מגיעה גם כתרופה גנרית. סילדנפיל וויאגרה של המותג משמשים שניהם לטיפול ב-ED. לפעמים, סילדנפיל משמש גם לטיפול במצב הנקרא יתר לחץ דם ריאתי (PAH). (עם PAH, יש לך לחץ דם גבוה בתוך הריאות שלך.) אבל ויאגרה אינה מאושרת לטיפול במצב זה. בהתבסס על הסיבה שאתה נוטל את התרופה, ייתכן שיש לך תופעות לוואי שונות או שאתה צריך מינון שונה של תרופות אלה.

ויאגרה נגד לויטרה

ויאגרה ולוויטרה הן תרופות דומות מאוד. שניהם משמשים לטיפול ב-ED ושניהם שייכים לאותה קבוצת תרופות. אבל למרות שהתרופות האלה מאוד דומות, יש ביניהן הבדלים. המינון של ויאגרה ולויטרה, כמו גם תופעות הלוואי שלהן, עשויים להיות שונים.

ויאגרה ללא מרשם לעומת מוצרים ללא מרשם

מוצרים רבים ללא מרשם (OTC) עשויים להתפרסם כדי לעזור עם ED. דוגמאות למוצרים אלה כוללות:

דההידרואפיאנדרסטרון (DHEA)

ג'ינסנג

yohimbine

חשוב לדעת שבניגוד לויאגרה, מוצרים אלו אינם מאושרים על ידי מינהל המזון והתרופות (FDA). אז הם לא נבדקו במחקרים קליניים כדי לראות אם הם עובדים עבור ED או בטוחים לשימוש.