שמי אלה, וזה הסיפור של חברתי דינה, שחברותיה נערות ליווי שמארחות גברברים בכמה דירות דיסקרטיות ברמת גן. דירות דיסקרטיות ברמת גן הפכו להיות לגמרי פופולריות בקרב תושבי העיר והתיירים כאחד. דירות דיסקרטיות ברמת גן מציעות את השילוב האופטימלי של מחיר סביר, נוחיות ופרטיות. מגישה מאובטחת למתקנים במקום, דירות דיסקרטיות ברמת גן מספקות מקלט בטוח למי שרוצה דיסקרטיות אולטימטיבית מבלי להתפשר על נושא האיכות. עם מחיר ללא תחרות, דירות דיסקרטיות ברמת גן מספקות פתרון מושלם לכל מי שרוצה חוויית אירוח יוקרתית אבל חסכונית. והנה הקטע –

היא הייתה המומה כשהציעה את זה קודם. אבל אז היה לה רעיון שהכל לא היה כמו שזה נראה במשך זמן מה. כשהמידע שקע, היא לקחה זמן להרהר בעמדה ובאופן שבו היא הגיעה למקום שבו היא הייתה. אחת מחברותיה הטובות הייתה מלווה. האם זו הייתה המילה הנכונה או שזו זונה או משהו גרוע יותר. והנה היא הציעה לסוזן שיש לה הזדמנות להצטרף אליה למקצוע הוותיק ביותר. סוזן הייתה בת 44 ורווקה שוב לאחר התפרקות נישואיה כשלוש שנים קודם לכן. שני ילדיה עזבו לאחרונה את הבית, אחד כדי ללמוד בחו"ל ואחד כדי לחלוק מקום עם החבר שלה. אז סוזן גרה עכשיו לבד בדירת 2 חדרי השינה שלה. נישואיה התפרקו כי בעלה בגד בה. היא גילתה את הדרך הגרועה ביותר – לחזור הביתה מוקדם מסוף שבוע עם חברים כדי למצוא את בעלה במיטה עם בתו של אחד השכנים שלהם. בעלה היה אז בן 42, הילדה כבת 22, וכאשר עמדה ללא תשומת לב בדלת חדר השינה שלה והתבוננה בבעלה חובט אל גופה הצעיר והדק, הרגיש כאילו כל עולמה הגיע לקצו.

כמובן שכפי שגילתה לאחר מכן, הבחורה לא הייתה הבגידה הראשונה שלו והוא תעה כמה פעמים בעבר, במיוחד כשהיה בחוץ עם חבריו לטיולי גולף מעבר לים. הנישואים הסתיימו מיד ולמרבה המזל בעלה לא ערער על דבר. הוא שמר על הבית (היא לא תוכל לגור שם יותר) והיא קיבלה הסדר טוב שאפשר לה לקנות ולרהט דירה נחמדה ולחיות בנוחות מבלי שתצטרך לעבוד. זה היה עד לפני 6 חודשים כשעזב את הארץ והתשלומים החודשיים לה הפסיקו להשאיר אותה חשופה ונאלצה לחפש עבודה כדי לתמוך באורח חייה. לאחר ההלם של הפרידה והאירועים הבאים סוזן הסתגרה מהחיים הרגילים ואפילו מחבריה. היא השליכה את עצמה לדאוג לצרכי ילדיה ולקנות ולהקים את דירתה החדשה. בהדרגה היא חזרה להתחבר לחבריה שהיו להוטים לעזור לה להתאושש ולחדש את חייה הרגילים. בתחילה לא היה לה עניין כלשהו בגברים או במערכת יחסים אחרת. אמון יהיה בעיה לזמן מה. חבריה ניסו מאוד לגרום לה להתרועע ולקבוע אותה לדייטים, אבל לרוב היא התנגדה. עברו שנתיים תמימות עד שהיא יצאה לדייט. אביה של אחת מחברותיה, גם היא נפרדה, ביקש ממנה לצאת והיא יצאה למספר דייטים מהם נהנתה. שניהם לא היו בטוחים בעצמם ולמרות שהדייטים היו טובים הם הסתיימו לכל היותר בנשיקה עדינה על הלחי. כחודשיים למערכת היחסים הציע האיש לצאת לסוף שבוע במלון נחמד ביחד. סוזן מעולם לא שקלה התקדמות למערכת יחסים פיזית והרעיון הפחיד אותה וכתוצאה מכך היא סירבה וסיימה את מערכת היחסים הקצרה שלהם.

זה אכן אילץ אותה לשקול את הפיזי ולהעריך שאם היא תראה גברים, זו בהכרח תהיה ציפייה. זה לא שהיא לא נהנתה ממין בגלל שהיא נהנתה, אבל החזון של בעלה עם האישה השנייה צילק אותה. לפני שהכירה את בעלה סוזן הייתה שקטה יחסית והניסיון שלה עם גברים היה מוגבל. הנשיקה הראשונה שלה לא קרתה עד שהייתה בת 17, סנוג מרושל קצר על רחבת הריקודים בסוף הלילה. שנה לאחר מכן היה לה החבר הראשון שלה אתו יצאה במשך כחצי שנה. אחרי כ-3 חודשים אתו היא סוף סוף התרצה לילה אחד כשחנה במקום מבודד במכונית של אמו ונתנה לו לפתוח את החזייה וללטף את שדיה. נראה היה שמשחק קבוע עם שדיה סיפק אותו בחודשים הבאים, אך כאשר לאחר מכן סירבה לתת לו ללכת רחוק יותר הקשר הסתיים. אולי היא רצתה להראות שהיא בוגרת כי השלב הבא של ההתעוררות המינית שלה הגיע זמן קצר לאחר מכן. אחיה הגדול של אחת מחברותיה הכין הצגה במסיבה בבית חברתה. בעיניה הבחור הזה היה מושלם, מבוגר ולוהט. היא השתכרה קצת נתנה לו לנשק אותה בלהט ולקחת אותה למעלה לחדרו. הוא אמר את כל הדברים הנכונים, וכתוצאה מכך תוך זמן קצר החולצה והחזייה שלה היו על הרצפה בזמן שהוא נישק וליטף את שדיה. התחושות הסיחו את דעתה והוא החזיק את ידו מתחת לחצאיתה על התחתונים שלה לפני שהיא הבינה. הפעם היא לא התנגדה ונעזרה באלכוהול במערכת שלה נתנה לו לחקור אותה. הוא שאל אם הוא יכול להתעלס איתה מה שגרם לה להתעשת ולומר שהיא לא מוכנה לזה. למרבה המזל הוא קיבל את תשובתה וחידש את הנשיקות והנגיעה. הוא אמר לה שהיא מאוד דליקה אותו ושצריך להקל עליו. היא הביטה כשהוא פותח את מכנסיו והו לקח את ידה והניח אותה על זקפתו הפועם. להפתעתה ולהקלה, רק כמה משיכות של ידה הרועדת גרמו לו לירות את הזרע הדביק שלו על החזה והחצאית שלה. כעבור כמה חודשים היא הכירה את בעלה לעתיד. היא ידעה מיד שהוא מיוחד עבורה ותוך זמן קצר הם היו זוג רציני מאוד. ..